شرکت بازرگانی پیشرو سیاحت،  با هدف استانداردسازی کمی و کیفی،  بهره مندی از قدرت خرید در انجام معاملات متمرکز و مدیریت علمی زنجیره ی تامین اقلام و ملزومات مجموعه هتل های بین المللی پارسیان، در سال ۱۳۷۲ تأسیس گردیده است. این شرکت طی مدت بیش از ۲۵ سال از بدو تأسیس تاکنون، با تامین ملزومات مورد نیاز مشتریان از جمله شرکت های زیر مجموعه شرکت مادر تخصصی سیاحتی و حمل و نقل  پارسیان، و همچنین مدیریت خرید اقلام مورد نیاز پروژه های بازسازی و نوسازی مجموعه های تحت پوشش، سهم بسزایی در روزآمد نمودن فعالیت های مجموعه و تحقق استانداردهای مورد نظر، ایفا نموده است. در این راستا، تامین اقلام و ملزومات به صورت روزانه برای مشتریان از طریق همکاری با بیش از ۶۰۰ تامین کننده معتبر طرف قرارداد، همچنین تامین اقلام و ملزومات پروژه های بزرگ بازسازی و نوسازی از قبیل پروژه بازسازی هتل بزرگ پارسیان آزادی، پروژه ی بازسازی هتل پارسیان خزر، پروژه نوسازی هتل پارسیان کوثر تهران، پروژه نوسازی هتل پارسیان استقلال تهران، تجهیز تالارها، سالن های همایش و کنفرانس، کلوپ های ورزشی و …، از افتخارات مجموعه بازرگانی پیشروسیاحت به شمار می آید.

شرکت بازرگانی پیشروسیاحت، به واسطه‌ی دارا بودن پیمان‌های استراتژیک با تامین کنندگان معتبر و پاسخگو،  قادر است محصولات برتر با قیمت های مبتنی بر ارزش، و بالاترین استاندارد های کیفی محصولات و خدمات را در اختیار مشتریان قرارداده  و با استفاده از قابلیت اهرمی حجم خرید، بهترین قیمت ها را در هر طبقه محصولات و خدمات، ارائه نماید. در این راستا دارایی استراتژیک شرکت پیشرو سیاحت، اعتماد مشتریان، داشتن تیم مشاور استراتژیک، و راه حل های هدفمند زنجیره ی تامین است. این شرکت به مشتریانش این اطمینان را می دهد که به واسطه بکارگیری برنامه ها، فن آوری روز و خدمات پشتیبانی، از حداکثر مزیت هایی برخوردار می شوند که مبتنی بر نیازها و اولویت هایشان خواهد بود.

بر این پایه، چشم انداز، ماموریت و اهداف کلان شرکت بازرگانی پیشرو سیاحت به شرح ذیل تعریف شده؛

 

چشم اندازه

رهبری بازار و سرآمدی در ارائه خدمات تخصصی مدیریت زنجیره تامین صنعت هتلداری گردشگری و تفریحی کشور با تکیه بر کیفیت برتر و قیمت رقابتی با اولویت کالای ایرانی

 

اهداف کلان 

۱) استانداردسازی و ارتقاء کیفیت خدمات

۲) ارتقاء آوازه ، خوشنامی و اعتبار نام و نشان تجاری در کشور

۳) متنوع سازی خدمات و افزایش سهم بازار

۴) بهینه سازی بکارگیری منابع

 

ماموریت

شرکت بازرگانی پیشرو سیاحت با تکیه بر سابقه، اعتبار و دانش فنی ، در زمینه ی تامین تخصصی اقلام و ملزومات صنعت هتلداری ، میهمان پذیری و گردشگری در سطح کشور ، نیازمندی های مشتریان را در کوتاه ترین زمان و با قیمت و کیفیتی رقابتی تامین می نماید.